DROGA ODWAŻNYCH (DLA MĘŻCZYZN)

Image

ZAPROSZENIE DLA MĘŻCZYZN

Każdemu z nas zapewne zależy, aby stawać się lepszym człowiekiem. Istnieją już w naszej parafii wspólnoty będące miejscem wzrastania, np.: dla dzieci i młodzieży przy Oratorium, a dla kobiet – wspólnota „Matki w Modlitwie”. Widzimy jednak potrzebę powołania do życia także takiego szczególnego miejsca dla Mężczyzn w naszej parafii. Miejsca, gdzie rozwijać się będą oni na sposób szczególny, bliski męskiemu sercu, męskiemu widzeniu rzeczywistości, męskim pragnieniom.

A te przestrzenie, te sposoby są zdecydowanie inne niż we wspólnotach dla kobiet czy nawet dla małżeństw. Nam mężczyznom potrzebne są odpowiednie miejsca i forma, gdzie będziemy mogli wzrastać do pełni swojej męskości nie tylko sami, ale wraz z innymi, z tymi którym także zależy na tym.

W pierwszą niedzielę grudnia 2019 r. zaproponowaliśmy wszystkim Panom i pełnoletnim młodzieńcom formę pewnego niełatwego i wymagającego wyzwania. Jego podjęcie przynosi niesamowicie obfite owoce. Panowie kroczący tą drogą doświadczają zarówno sami, jak i osoby pośród których żyją – wymiernych i pozytywnych zmian. Zapraszamy Was by wspólnie wraz innymi mężczyznami, którzy czują potrzebę zmieniać siebie i swoje życie na lepsze, obfitsze. Dla swojego dobra i swoich najbliższych.

Po każdej mszy św., po krótkim wprowadzeniu w temat po ogłoszeniach a przed błogosławieństwem końcowym, spotkaliśmy się z chętnymi w salce oratoryjnej (wejście na lewo od drzwi głównych do kościoła). Na spotkaniu były przedstawione szczegóły DROGI ODWAŻNYCH, która ruszyła w naszej parafii.    

Paweł -  - kontakt: 609-570-970; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


WItaj,
Mam kilka informacji i propozycji.
1) Planujemy wspólne męskie wyjazdy (np. w góry dla mężczyzn z naszej pychowickiej parafii). Tak po prostu, by razem przejść się po górach, pogadać na luzie, wypić herbatę w schronisku, poznać się, zaprzyjaźnić.
Jesteś zaintersowany? Daj znać czy znajdziesz czas.
2) Zapraszamy do korzystania z materiałów na www.odwazni.pl
Ale działamy, formujemy się i modlimy wspólnie tu na miejscu. Dołącz do nas. Zachęcamy także Ciebie.
3) Gdybyś nie znalazł czasu na codzienne korzystanie z materiałów, a chciał otrzymywać newslettery z tym co robimy na bieżąco (rekolekcje, wyzwania, inicjatywy)  - skorzystaj z linka
  Każdy może się zapisać by go otrzymywać. Przykładowy newsletter znajdziesz tutaj

ZAPROSZENIE BIEŻĄCE

Bracie!

Piszę do Ciebie z pomysłem w jaki sposób możesz jeszcze lepiej pracować nad swoją relacją z Bogiem, okrywać swoją tożsamość, pracować nad wadami i ... po prostu stawać się lepszym dla swoich najbliższych.

 

Na portalu odwazni.pl otrzymujesz dużo wiedzy i sporo intelektualnych inspiracji.

Aby jednak przemiana Twojego serca mogła być pełna, potrzebujesz również to serce przemieniać i kształtować.

Mam nadzieję, że nie poprzestajesz na samym czytaniu, słuchaniu i oglądaniu materiałów ale starasz się wcielać to wszystko w życie. Dlatego chciałbym Ci podrzucić pomysł jak możesz robić to jeszcze skuteczniej.

Być może wiesz, że stworzyliśmy narzędzie, które ma na celu pomoc w codziennej pracy w dążeniu do świętości - PLANOMAX. Boży planner, dzięki któremu mamy przestrzeń na głębsze spotkanie z Bogiem i samym sobą.

 

CO DAJE PLANOMAX?

 

✔      miejsce, w którym będziesz mógł zapisać swoje wnioski z materiałów z Drogi Odważnych (i łatwość w powrocie do nich)
      codzienny, egzegetyczny komentarz do Słowa Bożego z dnia, który pomoże Ci w jeszcze lepszym Jego zrozumieniu oraz rubrykę, w której będziesz mógł zapisać swoje przemyślenia i postanowienia ze spotkania ze Słowem
      rubrykę "Dziennik emocji", która pomoże Ci w lepszym przyglądaniu się swojemu wnętrzu i pracę z tymi najtrudniejszymi emocjami, jak gniew, lęk, frustracja
      miejsce na codzienny rachunek sumienia - by powiększyć refleksyjność w Twoim życiu - miejsce gdzie możesz podziękować za otrzymane dary, przeprosić za błędy i poprosić Boga o umocnienie
      dostęp do Klubu MAGIS dzięki któremu otrzymasz m.in. dostęp do inspiracyjnych filmów na żywo 3 x w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) podczas których gromadzimy się wspólnie by porozmawiać o sposobach na jeszcze pełniejsze życie w przestrzeni życia duchowego, rozwoju osoby i dbania o ciało

      praktyczny kalendarz do zapisywania terminów i listę rzeczy "do zrobienia" na każdy dzień

✔      satysfakcję ze wsparcia dobrego dzieła i pomoc w jego wzroście - bo cały dochód przeznaczamy na dalsze jego funkcjonowanie i rozwój

...i dużo, dużo więcej :)

 
 
 

Obecnie prowadzimy coś, co brzydko nazywa się przedsprzedażą :)

 
 
 

 

Zachęcam Cię - zaopatrz się w PLANOMAX. To rzecz, za której wartość biorę osobistą odpowiedzialność. Korzystam z niego i widzę, jak bardzo poprawia moje życie wiarą, rozwój osobowy i ogarnianie codziennych spraw.

Więcej informacji w naszym sklepie https://sklepodwaznych.pl/ po wejściu w pierwszy kafelek: DOSTĘP DO KLUBU + PLANOMAX 2020 K4.

Gdybyś przed podjęciem decyzji o coś dopytać, to pisz do nas śmiało na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PS. Jeśli chcesz zrobić miły prezent swojej ukochanej a jednocześnie zadbać o jej formację, zwróć uwagę na drugi kafelek - pakiet PLANOMAX + Formatnik - kalendarz o podobnym celu, stworzony dla kobiet.


Z Bogiem Bracie
Paweł