Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie – Pychowicach

OGŁOSZENIA

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

13 stycznia 2019

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na misje, jak również na budowę kościoła w ubiegłą niedzielę, w wysokości ponad 12 tys. zł - nie licząc przelewów bankowych i ofiar składanych przy okazji kolędy. W ubiegłym tygodniu zostały zakupione: drewno klejone i blacha aluminiowa na dach, które będą zamontowane w połowie marca.
  2. Dziś po południu grupa młodzieży i dzieci z naszej parafii wyjeżdża do Wisły na obóz narciarski, a od jutra rozpoczynają się półkolonie w szkole podstawowej nr 62, organizowane przez nasze oratorium. Program zamieszczony jest w gablotce i na stronie parafialnej.
  3. W tym tygodniu „po kolędzie” odwiedzimy mieszkańców Pychowic z ulic: Prylińskiego, Ekielskiego i Tynieckiej nr. 106 – 116, oraz mieszkańców Kostrza z ulic: Tynieckiej, Krzewowej, Kaktusowej, Widłakowej, Pustelni, Falistej, Kostrzeckiej, Brzask, Bojanówka, Zaciernie, Kolej bocznej, Jachimeckiego i Dąbrowej.
  4. Czytajmy prasę katolicką. W Źródle o pielgrzymkach papierze Franciszkach i przygotowaniach do Światowych Dniach Młodzieży w Panamie, w Gościu - dlaczego chrzest jest najważniejszym i najpiękniejszym sakramentem, i jak się przygotować do podjęcia decyzji o zmianie pracy.
  5. Strażacy OSP Kostrze po mszy św. oferują kalendarze strażackie dla tych, którzy ich jeszcze nie mają.