FORMULARZ ZGŁOSZENIA ONLINE

ZAMÓW MSZĘ

Msza Święta zostanie odprawiona w naszym kościele. Aby intencja została przekazana kapłanowi należy:

  • poprawnie wypełnić formularz i wysłać go do nas (przycisk WYŚLIJ)
  • następnie skontaktujemy się w celu: potwierdzenia zaproponowanego terminu lub ustalenia nowego terminu
  • dopiero po naszym potwierdzeniu i wspólnym ustaleniu terminu będzie można przekazać ofiarę na nasze konto bankowe, po czym wyślemy potwierdzenie przyjęcia intencji (w formularzu poniżej wybierz opcję w jaki sposób chcesz otrzymać to potwierdzenie: listownie lub/i mailowo)

MSZE ŚWIĘTE INDYWIDUALNE

Istnieje możliwość zamawiania Mszy Świętych indywidualnych w różnych intencjach i w czasie wzajemnie uzgodnionym odprawianych przed obrazem Matki Bożej Góreckiej

MSZE GREGORIAŃSKIE

Msze św. gregoriańskie to według tradycji Kościoła 30 Mszy świętych odprawionych w intencji jednej osoby zmarłej przez 30 kolejnych dni. Nazwa ta pochodzi do imienia papieża Grzegorza Wielkiego (+604), który na skutek prywatnego objawienia (podczas którego widział zmarłego zakonnika cierpiącego w czyśćcu), w taki sposób modlił się za zakonnika imieniem Justus. Modlitwa papieża okazała się skuteczna, a tradycja Mszy św. gregoriańskich utrwaliła się na stałe w Kościele. Wierni żywią nadzieję, że Bóg w swoim miłosierdziu przez wstawiennictwo św. Grzegorza uwolni zmarłego z kar czyśćca.

Msze Święte gregoriańskie odprawiamy w najbliższym możliwym do odprawienia przez nas terminie. Nie wyznaczamy konkretnej kwoty jaką należy złożyć na ten cel, prosimy jednak uwzględnić, że jest to 30 Mszy Świętych odprawianych przez 1 kapłana.

PRZYKŁADOWE TREŚCI INTENCJI

Jeśli nie wiesz jak ułożyć treść intencji zachęcamy Cię do skorzystania ze wzorów poniżej:

MSZA GREGORIAŃSKA:

  • „W intencji śp. [ wstaw imię Zmarłego ] o dar Nieba”
  • „W intencji śp. [ wstaw imię Zmarłego ] o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie”

TWOJA OFIARA

Nadsyłając intencje Mszy Świętej prosimy pamiętać o zaznaczeniu: treści intencji, adresu ofiarodawcy, wysokości ofiary. Ofiarę bardzo prosimy przesyłać przekazem lub przelewem na podane niżej konto bankowe Sanktuarium, dopiero po potwierdzeniu przyjęcia intencji na dany termin. Nie później niż 15 dni przed terminem odprawienia Mszy św.

Prosimy o podanie dokładnych swoich danych adresowych, a w tytule płatności: „INTENCJA MSZALNA - Imię i Nazwisko zamawiającego”.

Dane do przelewu:

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie – Pychowicach

ul. Wzgórze 33, 30-377 Kraków (Pychowice)

  • nowy nr konta67 1600 1013 1847 3723 6000 0004 (BGZ BNP Paribas S.A.)
  • tytułem: Intencja mszalna – zamawiający Imię Nazwisko

FORMULARZ
INTENCJI MSZALNYCH

ZAMÓWIENIE INTENCJIFORMA POTWIERDZENIA PRZYJĘTEJ DO ODPRAWIENIA INTENCJI
DANE PERSONALNE
FINALIZOWANIE